درباره ویدانیک

ویدانیک به لطف تجربه و دانش علمی متخصصان خود ایمنی محصولات را در همه محیط ها تضمین می کند.

علاوه بر تولید محصولاتی همچون کنترل موتور، اینورتر سینوسی و فرکانس کانورتر استاتیکی، رکتیفایر و باتری شارژر، استارتر هلیکوپتر، هواپیما و تانک، سیستم کنترل و چراغهای روشنایی دک پرواز، سیستم های کنترلی و مانیتورینگ کشتی و شناورهای نظامی، ویدانیک  تعمیرات و نگهداری به صورت شبانه روزی  و همچنین تولید محصولات سفارشی مطابق با مشخصات مورد نیاز کاربر را به مشتریان خود عرضه میکند.

مدیریت

تیم مدیریت ویدانیک ترکیبی از استعدادها و مهارت های مکمل در صنعت الکترونیک و متعهد به رضایت مشتری است.

قوانین و مقررات

این شرکت متعهد به حفظ بالاترین قوانین در قبال مشتریان ، کارفرمایان و کارمندان خود می باشد. مدیریت ویدانیک سیاست ها و رویه های شرکت را بر اساس ارزش های بنیادی شرکت پیاده سازی کرده است.

درخواست همکاری

ویدانیک طیف گسترده ای از فرصت های شغلی آینده گرا را برای افرادی که مهارت و عزم راسخ برای فعالیت در یک شرکت مشتری مدار و جهانی دارند ، فراهم می کند.

1393

در سال 1393 ، ویدانیک دوباره خود را به عنوان پیشرو در زمینه های مبدلهای قدرت ، اینورترهای سینوسی و بسیاری از تجهیزات کنترلی اثبات کرد ، جایی که تا به امروز نیز به عنوان یکی از شرکتهای برتر در حوزه محصولات تولیدی خود مورد تایید متخصصان و مدیران صنایع میباشد.

1389

ویدا نیک هادی با نام و نشان تجاری ویدانیک (VIDANIC  ) در سال 1389 توسط هادی آگاهی در تهران تأسیس شد ، اما به زودی کار خود را در زمینه سیستم های کنترلی و موتور های الکتریکی آغاز کرد.

گواهینامه های کیفیت

ویدانیک توسط گواهینامه ISO 9000، ICS group،quality awards و تأییدیه های کیفیت اعطا شده توسط بسیاری از مشتریان بزرگ شناخته شده است.